Tavaszi nagytakarítás

Tisztelt Egyesületi tagok!

Budakalász Város Önkormányzata 2013. április 20-ra (szombatra) a lakosság, szervezetek és cégek számára tavaszi nagytakarítási akciót szervez. Szeretettel várnak minden kicsit, nagyot, időset és fiatalt, aki úgy érzi, hogy van még mit tenni a város tisztaságáért.

A munkavégzéshez szükséges zsákot és kesztyűt a szervezők ingyenesen biztosítanak.

Mint az utóbbi években mindig, Egyesületünk idén is részt vesz az akcióban.

Találkozzunk 2013. április 20.-án reggel 08.30-kor a sorompónál.

Fontos, hogy minél többen gyertek segíteni, jelezzük, hogy fontos számunkra lakókörnyezetünk, a Duna-part tisztasága.

A közgyűlésen megszavazott projektek állásáról honlapunkon folyamatosan tájékoztatunk benneteket. A hosszúra nyúlt tél kicsit hátráltatta a munkakedvet, reméljük, a tavasz beköszöntével felgyorsulnak az események.

A zöldhulladék munkacsoport kérte a vezetőség segítségét, javaslatait az elinduláshoz.

Ezt veletek közösen szeretnénk kialakítani a várostakarítás alkalmával.

Előzetes ötletet, javaslatot is szívesen fogadunk e-mail címünkre.

 


 

2013. április 16.-án önálló rendőrőrsöt adtak át Budakalászon. A 11 fős alegység a Szent István-telepi HÉV-megálló felújított épületében kapott helyet. Egyesületünk vezetése részt vett a megnyitó ünnepségen, ígéretet kaptunk, hogy fokozott figyelmet szentelnek a Duna-part biztonságára is.

 


 

Kérjük, hogy a 2013. évi tagdíjat, ami továbbra is 3000,-Ft/év, az Erste Banknál vezetett

11600006-00000000-44543804 bankszámlaszámra legkésőbb 2013.05.15.-ig átutalni szíveskedjetek. Aki nem tud átutalással fizetni, az kérjük, hogy egyeztessen Braun Péterrel (tel.:06-20-770-6814) a befizetés módjáról.

Személyes befizetésre is van lehetőség 2013. április 20.-án délelőtt a takarítás alkalmával.

 

Kommentek

A hozzászólások megtekintéséhez kérlek jelentkezz be!